EF6E62E0-A0E6-4FA7-83FC-C87C5BE41C10

V Prešove opäť nový líder!

7.11.2018

V šlágri a zároveň priamom súboji o prvú priečku sa zrazili AC Emian a priebežný líder Los Pollos Hermanos. Už skôr sme avizovali, že AC má jedinečnú príležitosť dostať sa na čelo.

Druhopolčasový víchor

Skóre za Los Pollos Hermanos otvoril Erik Kapráľ. Do polčasu vyrovnal Oliver Luterán a nič nenasvedčovalo tomu, že po obrátke príde víchrica v podaní Emianu. Po ďalšom zásahu Luteránadvoch góloch Dávida Ivaneckého išiel Emian do trojgólového vedenia. Na konečných 5:1 uzavrel v poslednej minúte zápasu Jozef Čech.

AC Emian porazil lídra Los Pollos Hermanos vysoko 5:1 a vystriedal ho na čele tabuľky v Prešove. Emian nahral do tejto chvíle 18 bodov. Druhý Los Pollos16 bodov, avšak odohraný o zápas viac ako nový líder. Tretí Šarišteamštvrtá Eli Academy majú zhodne 15 bodov. V drese Eli Academy nastupuje kanonier Gabriel Dzuričko, ktorý v aktuálnom ročníku TOP ligy strelil už 32 gólov a v rámci celej krajiny mu patrí tretia priečka.